zdjęcie

O Nas

Natura tworzy wspaniałe dzieła i nie należy jej poprawiać. Można jednak korzystać z jej bogactw. Kiedy człowiek podchodzi do natury z odpowiednim respektem, pieczołowitością i wiedzą – mogą powstać rzeczy niezwykłe. Podczas naszych licznych podróży odkryliśmy wiele takich niezwykłych produktów.

Zawsze po powrocie do domu bardzo nam ich brakowało. Postanowiliśmy więc, że przynajmniej niektóre z nich będziemy mieć na co dzień. Z tego oto pragnienia zrodził się pomysł tej firmy. To, co lubimy i cenimy jest teraz do Państwa dyspozycji.

Uważamy się za smakoszy – uwielbiamy próbować, odkrywać nowe smaki. Cenimy także smaki znane, tradycyjne, te z naszego dzieciństwa.

Przedstawimy Państwu tylko te produkty, które sami importujemy i których na co dzień używamy. Na początku założyliśmy, że ich jakość musi być co najmniej bardzo dobra. Naszym celem jest jednak, aby była po prostu najlepsza.

Niezależnie czy będzie to chińska zielona herbata z prowincji Fujian, morska sól z Algarve, czy oliwa z Peloponezu, w każdym z tych przypadków możecie być Państwo pewni, że najpierw byliśmy tam osobiście. Widzieliśmy produkcję, rozmawialiśmy z właścicielami i oczywiście testowaliśmy. Wszystko zatem, co będziemy Państwu proponować zostało przez nas bardzo starannie wyselekcjonowane.

Nasi dostawcy to najczęściej małe rodzinne firmy z głębokimi tradycjami – usytuowane zawsze w ekologicznie czystych regionach świata. Chcemy aby nasze produkty w pełni oddawały charakter kuchni regionów, z których pochodzą. Jednym słowem ma być swojsko, zdrowo i bardzo pysznie.