Przetwory warzywne

Kiedy pytamy swoje dzieci, co chcą na obiad, odpowiedź prawie zawsze jest taka sama: “Makaron z sosem pomidorowym!“. Ok, czas więc na pomidory i inne warzywa, oczywiście tylko te z Włoch i Grecji. Mamy tutaj wiele do zaoferowania ale naszym ulubionym produktem są Pomidory Santorini (PDO).

Santorini to niewątpliwie jedna z najpięknniejszych greckich wysp. SantoriniWulkaniczna gleba, która wygląda jak popiół z ogniska, rodzi od stuleci niezwykłe pomidory. Są one niewielkich rozmiarów, bo nikt ich tutaj nie podlewa. Zarówno z wyglądu, jak i smaku, stanowią po prostu esencję pomidora.

Produkty SantoriniPrzetwory z tych ekologicznych warzyw są bardzo zdrowe, pełne likopenu i antyoksydantów. Pasta z Pomidorów Santorini to naszym zdaniem produkt wybitny. Może posłużyć jako dip, sos do makaronów i zup, ale z powodzeniem zastępuje też keczup. Co najważniejsze, nie ma w jej składzie nic oprócz pomidorów.

Na tych wspaniałościach nasza oferta się nie kończy. Pysznym jej uzupełnieniem są suszone bez dodatku soli inne greckie pomidory, grecki keczup oraz kilka wybranych włoskich przetworów.

A oprócz pomidorów? Wiele wspaniałych przetworów warzywnych od wiarygodnych dostawców. Karczochy i kapary z Italii, bakłażany i papryka z Grecji. Wszystko wyprodukowane w tradycyjny sposób, bez konserwantów i jakichkolwiek ulepszaczy.

 

 Przejdź do sklepu - przetwory z pomidorów

Produkty Santorini